צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

מטפל זר לאדם סיעודי

העסקת עובד/ת זר/ה לצרכי סיעוד הינה משימה שמצריכה כמה תהליכים בירוקרטיים, ולמידה מקיפה של הנושא, לעובדים זרים ישנם מטלות אותם הם נדרשים לבצע, אך גם זכויות אשר מגיעות להם על פי חוק. כדאי לדעת את קצבת הזקנה או גמלת הסיעוד אשר מגיעות למטופל הסיעודי ובהתאם לכך להיערך בצורה נכונה להבאת עובדת זרה לסיעוד.

העסקת עובדת זרה כמטפלת סיעודית 

ההתדרדרות במצב הבריאותי או במצב המנטאלי של האדם החלה עם הזדקנותו היא תהליך כואב עבור האדם ועבור בני משפחתו. התדרדרות זו המובילה לקושי בתפקוד עצמאי ומציבה את הקשיש ומשפחתו בפני בחירה קשה – האם לעקור את הקשיש מביתו ולהעבירו לבית אבות או מוסד סיעודי או להשאירו בבית עם מטפלת סיעודית למרות הקושי?

מדוע יש צורך בעובדים זרים לטיפול סיעודי

הביקוש לעובדי סיעוד בישראל נמצא בעלייה מתמדת, בעוד שמספר העובדים הסיעודיים אינו צומח באותו הקצב. מצב זה איננו רק בישראל אלא מצב עולמי, כאשר הצפי הינו שהביקוש לעובדיי סיעוד רק יצמח בעשור הקרוב. בש

ל הדרישה והביקוש לעובדיי סיעוד יש צורך בייבוא של עובדים זרים מחו”ל לטיפול סיעודי בקשישים ומטופלים סיעודיים.

האם להשאיר או להעביר אדם סיעודי מביתו ?

אדם סיעודי זקוק לשגרה מבורכת ולסביבה מוכרת. טיפול סיעודי של עובד זר בבית הקשיש מאפשר להשאירו בבית גם אם מצבו הפיזי אינו מאפשר לו קיום מטלות יומיומיות (ADL) בכוחות עצמו או שהוא זקוק להשגחה צמודה של מטפלת סיעודית . המוסד לביטוח לאומי והקרן לניצולי שואה מספקים לקשישים העומדים בקריטריונים מימון עובד זר סיעודי בהיקף שנקבע על פי חוק סיעוד או תנאי הקרן. הסיוע הניתן על ידי גופים אלו מוגבל למספר שעות מטפל סיעודי בחודש בלבד ובמקרים רבים אינו מספיק.במידה והיקף הסיוע הניתן על ידי גופים אלו אינו מספק, ניתן לרכוש טיפול סיעודי באופן פרטי.

חברת "עינת כ"א" (מקבוצת תיגבור)  הינה תאגיד בעלת רישיון ממשרד הפנים-רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול לעסוק בתהליך השמת עובד זר, לרבות ליווי בהוצאת רישיון העסקת עובד זר והוצאת ויזה. אולם איננו מסתפקים במילוי הקריטריונים הדרושים על פי חוק לצורך העסקת עובד זר ועושים מעל ומעבר על מנת להבטיח את הטיפול האיכותי והמסור ביותר על ידי כל עובד זר סיעודי. העובדים הזרים המועסקים על ידי חברת תיגבור נבחרים בקפידה ועוברים תהליך הכשרה יסודי. לאחר ההעסקה, חברת תיגבור ממשיכה ללוות את הקשיש, מספקת ייעוץ והדרכה לקשיש, משפחתו ולעובד הזר.

לקבלת פרטים נוספים על מטפלת זרה מיועץ לתחום הסיעוד לחץ כאן.
השירות של היועץ לתחום הסיעוד אינו כרוך בתשלום!
למידע נוסף בדבר זכויותך מצורף: זכותון לעובדים זרים
עובדים זרים לסיעוד | מטפלת לאדם סיעודי
עובדים זרים לסיעוד
עובדים זרים לסיעוד | מטפלת לאדם סיעודי

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד
חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי