צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

נגישות לנכים – חובה מוסרית וחברתית של כולנו

על פי הגדרות המוסד לביטוח לאומי אדם נכה הינו אדם שאיננו כשיר בצורה מלאה או חלקית. הנכות יכולה להתבטא בצורה פיזית, נפשית  וקוגניטיבית. היא יכולה להיות מולדת או כתוצאה מתאונה מחלה, פגיעה ועוד. רמת הנכות שונה בין אדם לאדם, יש מי שסובל מנכות חמורה, שיתוק בכל איברי הגוף ואחר סובל מנכות קלה, חוסר תזוזה בגפה אחת בלבד. יתרה מכך מידי יום מצטרפים לקהילת הנכים אנשים מבוגרים הנזקקים לעזרה צמודה, ליווי או השגחה של מטפלת סיעודית.

בישראל קיימים כמעט מיליון איש הסובלים מנכות ברמה כזאת או אחרת, עובדה זו מחייבת כל בעל עסק או אדם פרטי המציע שירות או מוצר בין אם פיזי ובין אם ברחבי האינטרנט לקהל הרחב להנגיש אותו לנכים.

הנגשת  מקומות לנכים זו החובה המוסרית והחברתית של כל אדם  ועסק. מדינת ישראל הוציאה חוק המחייב כל עסק או מבנה חדש להיות מותאם לנכים , דרכי גישה, שירותים וכו'. על אף שמדובר בעלויות נלוות ובבירוקרטיה, כיום, עקב המודעות העולה וגוברת יותר ויותר בעלי עסקים קיימים מבצעים בעסק שלהם הנגשה לנכים.

אך יש מי שבוחר אחרת, שחושש מהעלויות, מתהליך ההנגשה, חשוב לדעת כי לא מדובר בתהליך מורכב- אלא ההפך. וכי שכרו בצידו.  הנגשת העסק, תאפשר גם לפלג אכלוסיה נוסף ליהנות משירותי העסק ובנוסף תייצר רושם של עסק חברתי עם רגישות חברתית.

כיצד לבצע הנגשת עסק בצורה הנכונה והחכמה ביותר.

קיימות 2 דרכים עיקריות לביצוע עבודות הנגשה לעסק לנכים ולזקוקים לעזרה סיעודית. האחת היא לבצע הנגשה לעסק בצורה עצמאית, כולל ללמוד את כל רזי התחום והשניה היא לחסוך לעצמכם עבודה מיותרת וישר להעזר בשירותי חברה מקצועית להנגשת עסקים.

הנגשה לנכים באמצעות תיגבור סיעוד חברת השמה מקצועית לסיעוד 

הדרך הקלה והפשוטה ביותר להנגשת עסק היא באמצעות חברת השמה לסיעוד כמו תיגבור סיעוד שהיא חברה וותיקה ומקצועית בתחום הנגישות לנכים .חברה מקצועית, שביצעה עבודות הנגשה בעבר, מבינה את הביורוקרטיה הנדרשת, מכירה את התהליכים ויודעת בדיוק מה הצעדים שאתם והעסק שלכם צריכים לעשות בזמן הקצר ביותר.

החברה  תדע לספק תוצאות מקסימליות, תוך פרק זמן קצר, להקטין ולצמצמם כמה שניתן את זמן עבודות השיפוץ כך שההתנהלות השוטפת של העסק שלכם לא תפגע. חברה מקצועית בתחום הנגישות יודעת בדיוק מה העסק שלכם צריך על מנת לענות על חוקי הנגשה, להתאים לכלל האכלוסיה ולהיות עסק מוסרי עם רגישות חברתית.

הנגשת העסק לנכים בצורה עצמאית היא תהליך מורכב ומסובך יותר,  לצורך כך בעל העסק יצטרך ללמוד את כל רזי החוקה בנושא הנגישות, ללמוד מה חובה עליו לבצע ומה לא. למצוא קבלן בניין או שיפוצים שיודע לבצע את עבודות ההנגשה במינימום הזמן ההכרחי, לדעת את המידות והגדלים של  דלת שירותי הנכים, המרחקים בין האסלה לכיור, רוחב פתחי הדלתות, מידות השיפוע של גרם העליה הייעודי לנכים, במידה וההנגשה מחייבת מעלית מתאימה, אזי יצטרך בעל העסק להבין גם בנושא המעליות, איזה סוג מעלית מומלץ להביא, מה מתאים לכל הנכים, מחירים ועלויות של אביזרי בטיחות לנכים ועוד.

מטפלת זרה לסיעוד - תיגבור סיעוד
מטפלת זרה לסיעוד – תיגבור סיעוד
שירותי טיפול לקשיש - תיגבור סיעוד

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב' רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא"ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי

דילוג לתוכן