צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

טיפים והמלצות כיצד להתנהל עם המטפלת הזרה

תוכן עניינים

כאשר ההורים שלנו מזדקנים הם זקוקים לטיפול בקשישים, לטיפול קבוע וצמוד אליהם, כזה שאנחנו לא תמיד יודעים או יכולים לספק להם. כך שמגיעה העת שצריך למצוא עבורם מטפלת לקשישים כזו שתוכל לבוא כל יום או אפילו לגור איתם ולהיות צמודה אליהם לכל מה שיצטרכו. אותה מטפלת היא הידיים והרגליים של ההורים הקשישים שלנו ולכן חשוב להתייחס אליה כמו בת משפחה שכן היא מטפלת בבן משפחה שלנו.

איך תתייחסו למטפלת הזרה?

התשובה לשאלה היא- בדיוק כמו שאתם רוצים שהיא תתייחס להורים שלכם. אין סיבה להתייחס אליה רע זה בטוח אבל גם ליחס טוב יש כמה רמות ודרגות וככל שתתייחסו אליה יותר יפה ותתנו לאותה מטפלת להרגיש שהיא רצויה, אהובה ועושה עבודה טובה כך היא תטפל יותר טוב בהורים שלכם ותעשה עבודה עוד יותר טובה.

אז איך עושים את זה כמו שצריך?

זה מאוד קל וחלק מהיום יום להתנהג כמו שצריך למטפלת ואף לעשות את המעט שהוא מעבר. קודם כל תמיד תקבלו את פניה בחיוך. תמיד תדברו אליה יפה ובנימוס ותהיו סבלנים, היא עושה עבודה קשה יום יום כל היום. כשאתם מתקשרים לשוחח עם ההורים שלכם דברו גם עם המטפלת ותשאלו עליה- איך היא מרגישה, אם הכל בסדר ואם היא צריכה משהו. לא תרצו שיעבור עליה משהו והיא לא תשתף דבר שעלול לגרום לטיפול לקוי או חלקי בהורים שלכם. במידה ויש אירוע משפחתי אפילו ארוחת שישי הזמינו את המטפלת אתכם וכמובן שתשב אתכם ותהיה חלק מהארוחה כי היא חלק חשוב במשפחה. דברו איתה ושתפו אותה בשיחה שתרגיש שהיא חשובה ורלוונטית. אם יש לה יום הולדת או שהיא חוגגת חג מסוים כדאי שיהיו לכם את התאריכים ושתציינו אותם. הדרך הכי טובה כאשר מדובר במטפלת זרה אשר היא לא יהודייה חוגגת חגים אחרים מאיתנו היא לסמן את החגים והמועדים בלוח השנה ואז לא תשכחו. במועדים אלה זכרו גם להביא לה שי קטן לתשומת לב, מתנה ליום הולדת וכמובן לאפשר לה חופש ולאחל לה חג שמח. אם היא השאירה משפחה מאחור, מה שקורה אצל רבות מהמטפלות הזרות, תשאלו אותה עליהם, התעניינו, בקשו לראות תמונות ואם יש לכם קשר מאוד טוב איתה אפילו העבירו להם ברכה או מתנה סמלית לחגים שלהם. מטפלת לקשישים עושה עבודה לא קלה והיא בעצם מחליפה את הטיפול שלנו בהורים שלנו ולכן אנחנו רוצים שהיא תטפל בהם אפילו יותר טוב ממה שאנחנו הינו עושים בעצמנו, ולכן חשוב להתייחס אליה יפה כמה שיותר ולתת לה הרגשה טובה ונעימה בכדי שכולם יקבלו את היחס שמגיע להם ואת הטיפול המסור.
טיפים והמלצות כיצד להתנהל עם המטפלת הזרה

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי