צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

טיפול סיעודי

חברת תגבור סיעודי מעניקה שירות טיפול סיעודי לכלל לקוחותיה,  התאמת מטפלת סיעודית, לקשישים, בעלי מוגבלויות, אנשים חולים וכל מי שזקוק לכך.

שירות טיפול סיעודי דרך חברת תגבור סיעוד:מקצועיות, ליווי מלא לכל אורך הדרך, התאמה אישית בהתאם לצורך.

שירות טיפול סיעודי פרטי למבוגרים

השמת מטפלת לקשישים בבית הקשיש או במוסד לפי הגדרת הצורך של המשפחה ובמימון פרטי. כשמתקבלת החלטה במשפחה כי יש צורך ורצון בסיוע לקשיש/ה ע"י הכנסת שרותי טיפול סיעודי בהיקף כזה או אחר, יש לבדוק ולברר האם ישנו גורם מוסדי (ביטוח לאומי, ביטוח פרטי כלשהו, ק

טיפול סיעודי
טיפול סיעודי

רן ניצולי שואה וכד'..) הממן שירות כזה.לאחר מיצוי כל אפשרויות המימון החיצוניות מגיע שלב בו המשפחה מחליטה לקבל עזרה סיעודית פרטית. למשפחה קיים חופש מוחלט להחליט לגבי מסגרת השעות הרצויה של המטפל הפרטי, אופי השירות הנדרש, בחירת המטפלת המתאימה ואופן התשלום לחברת תיגבור.

לתיגבור סיעוד מאגר גדול של מטפלות ותיקות ומנוסות שיעניקו את שירות הסיעוד הפרטי במקצועיות ומסירות. השמת המטפלת הפרטית תעשה ע"י צוות מקצועי של תיגבור שידאג לאיתור, השמה, השגחה ומעקב של העובדים המקצועיים בתיגבור שילוו את המשפחה בכל התהליך.

לקבלת פרטים נוספים מיועץ לתחום הסיעוד לחץ כאן.
השירות של היועץ לתחום הטיפול הסיעודי אינו כרוך בתשלום

שרות עד הבית, שירותי טיפול סיעודי וטיפול בקשישים

אין זה נדיר כלל וכלל שכאשר הוותיקים והוותיקות מביננו מתבגרים, הם צריכים קצת לנוח ולקבל קצת עזרה במטלות המאמצות יותר. את הזכות לקבל טיפול לקשישים הרוויחו ביושר אותם קשישים וקשישות הזקוקים לשירותי טיפול לקשיש. העובדים הזרים אשר דואגים לטיפול לקשיש מבין קשישי המשפחה, מאפשרים להם להמשיך בחייהם במסגרת המשפחה והקהילה אליהם הם הורגלו, וכעת ממשיכים בה בזכות עזרתם האדיבה. טיפול לקשיש בעזרת עובדים זרים מסורים מעניק למי שזקוק לו חירות להמשיך להתנהל בחייו בכבוד, מתוך החירות והעצמאות המרביות האפשריות, גם בגפו ובביתו, וגם בחיק משפחתו ובחיק הטיפול לקשיש. עובדים זרים עובדים לרווחת הקשישים

לעובדים זרים הדואגים לטיפול בקשישים, ניתנות כאן זכויות סוציאליות, תנאי פנסיה וביטוח, כמו גם חירות מסוימת בבחירת מקום העבודה לכל אחד מן העובדים הזרים. חברות הסיעוד מטפלות ודואגות לתנאי העבודה של העובדים הזרים, והעובדים הזרים מצדם דואגים לתנאיי החיים של אלה מביננו המקבלים טיפול לקשיש. זקני השבט במשפחה, אלה שמקבלים טיפול לקשיש, אינם זרים לרעיון של עזרה הדדית ושל טיפול, גם אם כעת העובדים הזרים הם אלה שמטפלים בהם. רוב המטופלים הוותיקים אינם זרים.

טיפול סיעודי | חברות טיפול בקשישים| חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד
חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי