צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

זה אף פעם לא מאוחר

תוכן עניינים

כמה פעמים יצא לכם להיות משועשעים נוכח העבודה כי ההורים היקרים שלכם מאותגרים טכנולוגית ,אתמול הם לא הצליחו להתחבר לסקייפ בכדי לדבר עם הנכדים? או שבשבוע שעבר לקח להם שעה ועדיין הם לא הבינו איך לשלוח הודעה חזרה בווטסאפ? הפערים בין הדורות הולכים וגדלים, בדור שלנו זה יותר בולט, עם הקדמה הטכנולוגית ששועטת קדימה וגם הצעירים בקושי מצליחים לעמוד בקצב אז בטח ובטח שהמבוגרים יותר מתקשים. אבל במקום לצחוק עליהם- פשוט למדו אותם!

טכנופוביה והגיל השלישי:

זה לא חדש וגם לא מפתיע שאנשים חוששים מהלא נודע, בעיקר כשמדובר במכשירים אלקטרוניים וטכנולוגיים שלא היו קיימים כמותם במהלך הילדות שלהם. להתרגל למכשיר טלפון חכם במקום טלפון קווי או מסך מחשב שבכלל לא הכירו זה לא קל ועלול להיות מלחיץ ומפחיד- גם אם תוכנית ההפעלה שלו פשוטה וניתן ללמוד אותה בקלות.   מילת המפתח במקרה הזה היא- סבלנות! לנשום עמוק, להיות מוכנים להסביר להם שוב ושוב ושוב אם צריך, למצוא דרכים פשוטות להטמיע אצלם את הידע ואם אתם מתקשים, זו בהחלט משימה שיכולה לעבור למטפלת שלהם מחברת שירותי סיעוד ששכרתם עבורם- שתשב ותלמד איתם, תחקור איתם את המוצרים הטכנולוגיים החדשים, תסביר להם וגם תעזור להם בהפעלה שלהם. טכנופוביה והגיל השלישי: כחלק ממתן שירותי סיעוד תפקידה של המטפלת הסיעודית היא לדאוג לרווחה הנפשית של המטופל שלה- במקרה הזה אחד או שני ההורים שלכם. כאשר הם צריכים להיות אתכם בקשר דרך טלפון חכם, אפליקציה במחשב וכדומה- והם נרתעים מהשימוש בה זה עלול להרחיק אותם וגם לגרום להם להסתגר ולהתרחק וחבל. אם לכם אין את הזמן או את היכולת או את הסבלנות ללמד אותם ולהדגים להם שימוש נכון בטכנולוגיה של היום- העבירו את התפקיד למטפלת שלהם. ואם אין להם מטפלת קבועה ישנם שירותי סיעוד שמציעים ביקור יומי או שבועי של מטפלת שיכולה בין שאר המשימות להראות להם כיצד להשתמש בטכנולוגיה הזו.
ללמוד להשתמש במחשב גם בגיל השלישי
ללמוד להשתמש במחשב גם בגיל השלישי
היכולת להבין את הטכנולוגיה של היום ולהשתמש בה לא רק תאפשר להם להרגיש יותר בטוחים ופחות תלויים בכם, אלא גם תאפשר להם לדאוג לעצמם ולהיות כמה שיותר עצמאיים, תחושה שהיא מאוד חשובה לאנשים בגיל הזהב. האפשרות להזמין קניות מהרשת, לקבוע תור לקופת החולים, להזמין תור בדואר או בבנק מבלי לחכות שם יותר מדי זמן- כל אלה ישדרגו להם באופן משמעותי את החיים בלימוד פשוט וקל וישים של הטכנולוגיה הקיימת היום שלנו נראת מובנת מאליה. הטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת במהירות כזו שהנכדים שלנו יכירו מוצרים ושירותים שאנחנו אפילו לא חלמנו עליהם, אז אל תשאירו את ההורים שלכם מאחור ולמדו אותם כבר היום איך להשתמש בה.
טכנופוביה והגיל השלישי:

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי