צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

טרום סיעוד

שירותי סיעוד
שירותי סיעוד

שירות טרום סיעוד

בנוסף לשירותים הניתנים לפי תקנות ביטוח לאומי לזכאים לקבלת גמלת סיעוד, תיגבור מספקת שירות טרום סיעוד: השמה מידית של המטפל/ת עד לאישור זכאות לגמלה סיעודית. שירותים אלו ניתנים ללא תשלום ומאפשרים לקשיש לקבל טיפול סיעודי הולם במידה והוא זקוק לטיפול מידי, טרם אושרה בקשתו.במידה ולא נמצא זכאי או במידה והשירותים הניתנים במסגרת גמלת סיעוד אינם עונים על כל צרכיו, יכול הקשיש לקבל המשך/הרחבת שעות טיפול באופן פרטי.לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר עם סניף תיגבור סיעוד הקרוב למקום מגוריכם בנוגע לקבלת מידע על זכאות לגמלת סיעוד, תנאים לגמלת סיעוד ושאלות אחרות בנוגע לטיפול סיעודי ליקירכם.

על מנת לקבל את השירות ללא תשלום לחץ כאן.

טרום סיעוד תורם לרווחה של הקשישים 

טרום סיעוד בתוך המסלול הביורוקרטי 

מדינת ישראל היא מדינת רווחה המעניקה זכאות גמלת סיעוד לאלה הזקוקים לה, אך לפעמים ישנן עוד מהמורות ביורוקרטיות בדרך. גם אם נראה שלא נצליח להשתחרר מזרועות הביורוקרטיה, אין צורך לתת לעצמינו לאבד את התקווה לקבלת הסיעוד המיוחל והנדרש, ואם הגענו למצב טרום סיעוד, אך בקשתנו לזכאות סיעודית עוד בתהליכים ביורוקרטיים מתמשכים, ניתן לקבל טיפול טרום סיעוד ללא תשלום דרך חברה סיעודית המטפלת בכך, וזו כבר רווחה של ממש. שרות טרום סיעוד מטפל ומועיל שכזה, מממש את הערבות ההדדית שמדיניות של רווחה מבוססת עליו, באופן שניתן לבסס עליו טיפול סיעודי מכבד ומקיים, בשלב הסיעודי הרשמי ובמצב טרום סיעוד שלפניו.

שירותי טרום סיעוד, שרות רב ערך לטיפול בקשישים

שרות טרום סיעוד חוסך לנו המתנה ממושכת בנבכי הביורוקרטיה המחייבת ומעניק לנו אוויר לנשימה, עד אשר בקשתנו תטופל. טרום סיעוד מממש עבורנו את האפשרות לחיות בכבוד ולקבל טיפול טרום סיעוד מכבד עוד לפני שניתנה לנו חותמת רשמית של זכאות טיפולית. עוד בטרם ההכרעה הסופית לגבי סטטוס המבקש זכאות גמלת סיעוד וגם לפני ההכרה הרשמית במצב סיעודי זכאי, אפשרות של טרום הסיעוד תדאג לצרכים הטיפוליים הבסיסיים של הקשישים. המערכת מכירה מראש בצורכי סיעוד אפשריים ובתהליך הממושך שהיא מבקשת.

 
טרום סיעוד עובדים זרים לסיעוד תיגבור סיעוד

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד
חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי