צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

איך ללמד זקנים להשתמש בטלפון חכם

תוכן עניינים

הזקנים של היום הם לא הזקנים של פעם. מעבר לעובדה שהם רוצים להישאר מעודכנים טכנולוגית ולהשתמש באפליקציות- היום טלפון לזקנים הוא לא סתם טלפון נייד חכם פשוט אלא טלפון חכם לזקנים. בצורה כזו הם יכולים להוריד או שאתם יכולים להוריד עבורם את האפליקציות הרלוונטיות לניהול היום יום שלהם וכאלה שיכולות להקל עליהם את ההתנהלות וכמובן להישאר מעודכנים ומחוברים.

טלפון חכם לזקנים מותאמים לצרכים של הגיל השלישי:

היום ניתן להתאים כל טלפון ולהפוך אותו להיות טלפון לזקנים שיאפשר לו להשתמש בו בקלות וביעילות. ישנם סוגי טלפונים ניידים שכבר מיוצרים עם ממשק ידידותי במיוחד לקהל של הגיל השלישי אבל בכל טלפון חכם שהוא ניתן לבצע שינויים והתאמות כמו הגדלת הגופנים והמסך ובכך להפוך אותו לטלפון נוח לשימוש. בין אם בעל המכשיר מתגורר לבדו , בבית אבות או בביתו עם עובדת זרה, רצוי ומומלץ שיהיה לו בהישג יד טלפון חכם לזקנים שידע כיצד להשתמש בו ושתהיינה בו האפליקציות הרלוונטיות עבורו.

אפליקציות רלוונטיות להורדה כשיש טלפון חכם לזקנים:

ניתן כאמור לבצע את ההתאמות הרלוונטיות בכל מכשיר נייד שהוא ולהפוך אותו לידידותי ונוח לשימוש עבור בעליו. ההמלצה היא להוריד מספר אפליקציות כלליות שתקלנה על השימוש במכשיר והן: -הגדלת הגופנים באופן קבוע או שימוש בזכוכית מגדלת על מנת להקל על הקריאה במידה ואין משקפיים בהישג יד. -תאורת קריאה שמאפשרת קריאה מלווה בפנס או הארה של המסך באופן כללי. פנס היא אחת האפליקציות הרלוונטיות ביותר עבור משתמשים בגיל השלישי במידה והם קמים באמצע הלילה וצריכים לראות מה הם עושים ולאן הם הולכים מבלי להדליק את האור. -אפליקציית הקלטה שיכולה להקל על זכירת פרטים ומחליפה את הצורך ברישום באופן ידני או שימוש במקלדת של המכשיר הנייד. -ווטסאפ- אפשרות שליחת מסרונים לילדים ולנכדים וקבלת תמונות שלהם וגם הודעות קוליות והודעות כתובות, דרך מעולה לשמירה על קשר גם כשלא נפגשים. -לחצן מצוקה שמופעל כאפליקציה דרך הנייד מאפשר לפנות באופן ישיר למשטרה למכבי האש או למגן דויד אדום. כאשר אתם קונים טלפון חכם לזקנים חשוב שתשבו איתם ותסבירו להם כיצד להפעיל אותו ותוודאו שהם יודעים מה לעשות ולא נתקעים. הורידו עבורם את האפליקציות הרלוונטיות בדקו אם יש אפליקציות נוספות שהם רוצים והסבירו להם איך להשתמש בכל אחת מהאפליקציות בעת הצורך. במידה ויש לבעל המכשיר הנייד מטפלת זרה חשוב שגם היא תדע כיצד להשתמש במכשיר בעת הצורך.
איך ללמד זקנים להשתמש בטלפון חכם

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי