צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

איך לבחור בית אבות סיעודי?

בית אבות סיעודי מספק שירותים ייחודיים עבור גברים ונשים בגיל השלישי ולכן בחירה בו עלולה להיות משימה מתסכלת. מעבר לכך, השירותים שניתנים בבית אבות שונים מאלו שאפשר לקבל דרך מטפלת סיעודית בקהילה או בבית הקשיש. על רקע הדברים האלה אפשר להבין את ההתלבטות של מבוגרים וילדיהם לגבי בחירת בית אבות – ואת הקושי בהשוואה בין פתרונות המגורים הקיימים.

החדשות הטובות הן שיש טיפים שעוזרים לבחור בית אבות סיעודי ואלו הדגשים עבורם:

צרכים ורצונות המטופל בבית אבות סיעודי

כל עוד המטופל יכול להחליט בכוחות עצמו, הצרכים והרצונות שלו הם אלו שחייבים לעמוד בראש סדר העדיפויות. חשוב שהמטופל ירגיש שהוא שולט ואחראי על המצב, שביכולתו להתמודד עם הקשיים הפיזיים והנפשיים – ושהוא גם יכול לבחור את המקום שבו ישהה בעתיד הקרוב. במידה והקשיש אינו יכול לקבל החלטות מן הסוג הזה לבדו, יש מקום לערב את בני המשפחה.

רמת המקצועיות של מטפלת סיעודית

בדיקת ההסמכה של הצוות הרפואי הסיעודי יכולה לספק אינדיקציה אמינה לרמת המקצועיות של בית אבות סיעודי. מלבד התמחות בגריאטריה, כדאי שהמטפלת הסיעודית והצוות בכלל יהיו בעלי הסמכה רחבה ויידעו לתת מענה למטופלים בעת הצורך. כמו כן, רצוי לבדוק האם יש ליווי צמוד של רופא ומעקב על לחץ הדם יחד עם בדיקות דם קבועות.

רפואת חירום

אחד המאפיינים הבולטים של בית אבות סיעודי הוא רמת הסיכון הגבוהה שבה נמצאים המטופלים. לפיכך, כדאי לברר האם ישנה נוכחות של רופא 24 שעות ביממה, האם קיימים בבית האבות שירותי חירום והאם ישנם שירותי אמבולנס מיידיים.

לסיכום, בחירת בית אבות סיעודי מחייבת התייחסות לצרכי המטופל. בהמשך, כדאי להביא בחשבון את רמת המקצועיות של הצוות ואת מידת המוכנות לשירותי רפואת חירום.

איך לבחור בית אבות סיעוד - תגבור סיעוד

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי