צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

קול קורא – קבוצת תגבור מאתרת סטארט–אפים בתחום הסיעוד והרווחה

קבוצת תגבור מתכבדת לצאת בקול קורא, הפונה ליזמי סטארט-אפ ישראליים

נושאי-חדשנות בתחום הגיל השלישי והרביעי, להגיש הצעות למתווה התנסות (פיילוט) במסגרות הפעילות של תגבור-סיעוד, במטרה לייצר תשתית לפתרונות מתקדמים בתחומי הליבה של החברה: קהילות תומכות, בית חולים סיעודי, עבודה סוציאלית, שירותים לקהילה, רווחה וניהול מערכי טיפול והשגחה ועוד. קבוצת תגבור נמצאת בצומת עשייה בתחומי הליבה שלה בארץ ובחו"ל, ובתוך כך: גיוס והשמה, אבטחה (רשף בטחון) וסיעוד ורווחה. בשנים האחרונות שועטת הקבוצה קדימה ובונה עצמה גם כפלטפורמה להטמעת חדשנות טכנולוגית בעולם העסקי, מחפשת חברות הזנק בתחום עיסוקיה ומבקשת לשים הדגש בתחום זה על תחומים המשיקים לגיל השלישי ולגיל הרביעי.

התהליך:

חברות הזנק המפתחות חדשנות בתחום הגיל השלישי והרביעי מוזמנות להגיש הצעות לבחינה עד יום חמישי ה- 31 בינואר, 2019. במהלך הרבעון השלישי של 2019, יבחן הנהלת תגבור את ההצעות ויזמין את המיזמים המצויים בהלימה למטרות העסקיות של קבוצת תגבור לפגישות היכרות, פניות נא להעביר ל orit@tigbur.co.il

תחומי העניין הינם (בין היתר):

• השגחה • ניטור בזמן אמת • טיוב רמת השירות והטיפול הפרטני • שיקוף מצבי-אנוש מרחוק • מערכות לבישות • ניהול קהילות וקבוצות • תקשורת מיטבית • התרעות מיידיות במצבים מוגדרים • חיזוי מצבים פיזיים ורגשיים • מערכות מידע ויישום – מבוססות בינה מלאכותית • שילוב המיזמים ברשת האינטרנט.

מה אנו מחפשים?

אנו מעוניינים לבחון מיזמים טכנולוגיים ישראליים, העומדים בתנאי הסף המפורטים לעיל. לשם חיזוק היכולות הטכנולוגיות והעסקיות של קבוצת תגבור ובתחום שבו מתמחה ואותו מובילה בישראל תגבור-סיעוד. המיזמים שיבחרו יוזמנו לבצע ניסוי עם קבוצת תגבור וצוותיה המקצועיים. יחד, יבחנו ויגבשו מודלים עסקיים במטרה לזקק ולמקד את הפעילות לשם קבלת המוצר הרלוונטי ביותר לצרכיה של תגבור.

קבוצת תגבור מציעה:

לקבוצת תגבור שיתופי פעולה וקשרים רבים עם גורמים שונים, לרבות ארגונים ממשלתיים ועסקיים מקומיים ובינלאומיים, ארגונים ציבוריים, יוזמות במגזר השלישי ותחומי הקהילה ועוד. לחברה הבנה רחבה בתחומי הרגולציה המקומית והבינלאומית שתאפשר לגופים שיתחברו אליה הזדמנות לשיתוף פעולה וחשיפה עם רשת העמיתים. אנו מציעים כל זאת ופלטפורמה רחבה ליצירת ניסויים והתנסות בתחומי הליבה של תגבור-סיעוד, לאורך תקופת הפיילוט. במסגרת הפעילות הנבחנת-המשותפת תציע תגבור ממשקים ענייניים למומחים מטעמה וגישה לרשת קשרי הגומלין שלה עם תאגידים וארגונים מקבילים ומשלימים בארץ ובחו"ל.

על קבוצת תגבור:

קבוצת תגבור מתמחה, בין היתר, בתחום הסיעוד, הרווחה והשירותים לקהילה – מפעילה ומנהלת קהילות תומכות למבוגרים ולאנשים עם מוגבלויות משנת 2004 בשיתוף פעולה עם עמותות וארגונים שונים. כיום מפעילה החברה למעלה מ-70 קהילות תומכות ברחבי הארץ המספקות שירות לכ-10,000 בתי אב. מטרת הקהילה התומכת היא הגברת הביטחון האישי, חיסכון בתחזוקת הבית ותשלומים על תיקונים, תיווך וסיוע בפתרון בעיות שונות מול גופים ומוסדות שונים ועוד. כמו כן, תגבור מעניקה שירותי סיעוד והשמת מטפלות למבוגרים, לאנשים עם מוגבלויות ולזקוקים לעזרה סיעודית. קבוצת תיגבור הינה חברה ישראלית, ציבורית ובינלאומית המתמחה בשירותי כוח אדם, גיוס וסיעוד ורווחה, שרותי שמירה ואבטחה, ופתרונות במיקור חוץ. החברה מפעילה 40 סניפים ברחבי הארץ, הפועלים בארבעה אשכולות: צפון, מרכז, ירושלים ודרום. אין באמור בקול קורא זה משום התחייבות החברה להזמין מציע כלשהו להציג רעיונותיו, או לקבל הצעה כלשהי, או להתקשר עם איזה מציע, אחד או יותר, או לממן מיזם כלשהו, אחד או יותר, אשר יובאו בפני דירקטוריון החברה.
זכאות סיעודית גמלת סיעוד בגיל פרישה

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי