צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

קבוצת תגבור

חברת תיגבור הינה חברה ארצית העוסקת בתחום הגיוס ומשאבי אנוש המתמחה באיוש והשמת עובדים למשרות זמניות וקבועות ומשרתת קשת רחבה של לקוחות למעלה
מ-28 שנים.

החברה בעלת 33 סניפים מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, בעלת מאגר מועמדים גדול העומד לרשות הלקוחות. באמצעות תיגבור מועסקים כ- 10,000 עובדים בממוצע מידי חודש הנהנים משכר והטבות סוציאליות אף מעבר למתבקש בחוק. ניסיונה הרב של החברה ויכולתה לתת פתרון מהיר לבעיות ארגון והשמה, בכל הענפים המקצועיים והבלתי מקצועיים ממקמות אותה בין שלוש החברות הגדולות לשרותי כוח אדם בארץ ובין 100 החברות המובילות במשק לפי הדירוגים של B& D ו BDI.

החברה מנוהלת ע"י כ 300 עובדי מנהלה והנהלה ומשתמשת בטכנולוגיות מידע חדשניות.

עם לקוחות החברה נימנים : בנקים ,חברות ביטוח,חברות סלולר,מפעלי תעשייה, חברות הייטק, בתי-מלון,חברות ממשלתיות,משרדי ממשלה,רשויות מקומיות ועמותות.

חברת תיגבור הוסמכה לתו תקן בינלאומי ISO 9001 המהווה אישור לאיכות ולמצוינות השירות של החברה. העמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים של תו התקן מאפשרת לתיגבור להמשיך ולהתרחב ולהפעיל פרוייקטים ארציים ולאומיים.

קבוצת תגבור - כח אדם וסיעוד

קבוצת תגבור

קבוצת תגבור מונה מספר חברות בנות המתמחות בתחומים שונים:

תיגבור סיעוד בקהילה קהיל התומכת לקשישים תיגבור סיעוד

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב' רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא"ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי

דילוג לתוכן