צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

מטפלת פיליפינית

תוכן עניינים

רוב המבוגרים והמטופלים הסיעודיים אשר זכאים למטפל או מטפלת אישית בביתם יעדיפו מטפלת פיליפינית. נכון להיום נתונים מראים שרוב המטפלים הזרים מגיעים מרפובליקת הפיליפינים ויש להם יתרונות על פני עובדים זרים אחרים. כמו כן האוכלוסייה הפיליפינית היא מאוד חמה וחברותית והם מצליחים להיטמע ביתר קלות בישראל ולתקשר היטב עם הסביבה.

היתרונות של מטפלת פיליפינית:

  1. השפה- המטפלים הפיליפיניים מדברים אנגלית שוטפת שכן הם מגיעים עם השפה מהבית מה שמקל על התקשורת עם המשפחה. כאשר ישנם מטפלים אחרים דוברים שפות אחרות אשר אינם מבינים אפילו אנגלית בסיסית יהיה יותר קשר לתקשר איתם וללמד אותם מה צריך לעשות ולהעביר להם הוראות והנחיות. מטפלת פיליפינית בנוסף לידע שלה בשפה האנגלית והיכולת שלה לתקשר גם לומדת מהר יותר יחסית את השפה העברית מה שמהווה עוד יתרון משמעותי לבחירה בה כמטפלת.
  2. התרבות- בתרבות הפיליפינית בפרט ושל האזור בכלל המערכת מושתת על כך שנותנים כבוד לאנשים מבוגרים יותר ולאנשים חלשים יותר הזקוקים לכך. הפיליפיניות בדרך טבע נותנות כבוד לאנשים המבוגרים באוכלוסייה ולכן קל להן יותר לטפל באנשים הזקוקים לכך גם בארץ. זו אחת הסיבות שהן הפכו להיות המטפלות העדיפות והמועדפות בקרב אוכלוסיית המטפלים הזרים בארץ.
מאז שהתחילו להגיע לארץ מטפלים ועובדים זרים סיעודיים המטפלים הפיליפיניים תפסו מקום עיקרי ובולט מבין כולם. מעבר ליתרונות שצוינו, המטפלים הפיליפיניים הם בעלי מוסר עבודה ומוכנים לעבודה קשה גם אם היא פיסית ולא מרבים להתלונן על התנאים ועושים את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן.

 כמה טיפים להתנהלות כאשר יש אתם לוקחים לעבודה מטפלת פיליפינית:

אל תשכחו שמדובר במטפלת שהגיעה מתרבות אחרת לגמרי ממקום אחר ורחוק בעולם. היא יכולה להיות בודדה למדי ולהתגעגע למשפחה שלה שהשאירה מאחור ובנוסף לכך החיים בארץ שונים מאוד מכל מה שהיא רגילה אליו. גם אם היא לא חדשה בארץ עזרו לה להרגיש בנוח וכמה שיותר בבית. ואם היא חדשה בארץ אז על אחת כמה וכמה בואו לקראתה. מעבר לעובדה שאנחנו מצפים ממנה לקבל את המנהגים שלנו ולחגוג איתנו את החגים וללמוד את ההתנהלות שלנו בארץ מכל הבחינות, חשוב שנראה התעניינות גם אם מינימלית במה שעובר עליה, בחיים שלה מבחינת מנהגים, הרגלים, חגים וימים מיוחדים. קודם כל כך נלמד להכיר אותה וגם לגרום לה לרגיש יותר נוח ואהובה בבית כי נראה לה שאכפת לנו ממנה, וגם נלמד על תרבות חדשה ומרתקת שעד כה לא קיבלנו הצצה אליה. אם יש לכם מטפלת זרה בבית, בין אם מטפלת פיליפינית או כל מטפלת אחרת- טפלו בה היטב כמו שתרצו שהיא תטפל בכם.
מטפלת פיליפינית

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי