צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

חזון

לקוחות וספקים יקרים

קבוצת תיגבור פותחת את השנה ומציגה חזון שנקבע לקבוצה, במטרה להצעיד אותה קדימה. כשותפים שלנו רצינו שתהיו שותפים גם לחזון שלנו ובנוסף, להביא לידיעה של כל אחד מעובדי הקבוצה, שחתמו על החזון בנוסף לקוד האתי כדי שנוכל להמשיך להוביל יחד עוד שנים רבות, אנו, בקבוצת תגבור, רואים כבר את 2030 ו- 2040 לנגד עינינו ומשרטטים את המסלולים בהם נצעד. ברצונינו להוביל את עולם הפתרונות בכל תחומי הפעילות של החברה ובזירות חדשות ותואמות. נוכל לכל היעדים שהצבנו בזכות יכולות הסינרגיה וההטמעה של מרכיבים חדשניים וטכנולוגיים. יחד, נמשיך לחתור למצויינות! תודה לכולכם – על ששיתפתם ועניתם בתשובות לסקרי שביעות הרצון, לבחירה בנו כספק שלכם, ולספקים שלנו – תודה שאתם איתנו אורית בנבנישתי מנכ"ל קבוצת תיגבור

החזון:

מובילים בפתרונות המשלבים שירותים בתחום ה- Delivery ובתחום מערך שירותים לקהילה (גיוס עובדים ומיקור חוץ, סיעוד ורווחה, שמירה ואבטחה, אחזקה ותחזוקה.) כל השירותים כוללים אינטגרציה בין תהליכים, ניהולם ומתן פתרונות טכנולוגיות שיביאו לתועלות עסקיות ללקוחות, ספקים, עובדים ובעלי מניות. תוך מתן תשואה בביצוע חסר פשרות, מקצועי, חדשני וממוקד ביעדים תוך נגישות וזמינות בפריסה ארצית.

הייעוד:

להוביל, לצמוח, לשמור על רווחיות תוך חתירה תמידית למצוינות, המייצרת ערך מקצועי במענה משולב של פתרונות מורכבים וחדשניים הממוקדים בלקוח. סינרגיות בכל קבוצת תיגבור הכוללות פעילויות, שירותים וניהול פרויקטים שיביאו לגידול ולהרחבת יכולות הקבוצה לשביעות רצונם של מכלול השותפים ובעלי המניות. זאת באמצעות שילוב הון אנושי איכותי, בעל ידע מקצועי, ובעזרת תשתיות מושקעות ומתקדמות, חדשנות בשיטות הניהול ואימוץ תהליכים טכנולוגים המתקדמים ביותר.

הערכים:

מובילות ומצוינות, ביצועית ומקצועית, יעילות, הוגנות, חדשנות קידמה ופתיחות, קשב ללקוח (אינטגרציית שירותים), סינרגיה ושיתופי פעולה, ערכי דרך של נאמנות, אמינות, שקיפות והנאה בעבודה, רגישות לכלל האוכלוסיות, אחריות חברתית ודוגמא אישית.
טיפול בקשישים

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד
חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי