צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

געגוע מרחוק

כולנו חיים בשגרה. עבודה, ילדים, זוגיות, מיסים, סידורים, התחייבויות… יש לנו כל כך הרבה דברים לדאוג להם כולל המשפחה שלנו שלא תמיד אנחנו זוכרים את ההורים שלנו. לא זוכרים שמעבר ללדאוג להם למטפלת מסורה ולוודא שהכל מתנהל קשורה. הם צריכים את תשומת הלב שלנו, את החיבוק, הדאגה וההרגשה שאכפת יותר מהכל. ולא שאנחנו לא רוצים לתת להם את כל אלו, אלה שברוב הזמן השגרה שוחקת ואנחנו נכנסים ללופ שלא מאפשר לנו להיות הילדים שאנחנו רוצים. אין ספק שיש לנו המון הערכה ואהבה כלפיי ההורים שלנו אך ככל שהם מתבגרים ומנגד אנחנו מבססים יותר את המשפחה שלנו- אנחנו מוצאים פחות ופחות זמן להיות איתם, ולא בכוונה. לפעמים זה פשוט לא מסתדר, הם גרים רחוק, העבודה שוחקת, הילדים חולים כשהם קטנים או עסוקים כשהם מתבגרים…

אסור לנו להזניח אותם – תמצאו זמן גם כשאין

'אל תשליכני לעת זקנה' זה לא סתם משפט זה ערך חשוב ביותר בהורות- יום אחד גם אנחנו נתבגר ונזדקן ולא נרצה שיום אחד לילדים שלנו לא יהיה זמן אלינו. לכן לא משנה מה, אנחנו חייבים לייצר שגרה בה אנחנו מוצאים להורים שלנו זמן ושמים אותם בראש מעיינינו. ברגע שנזניח, נשכח, לא נבוא פעם אחת כי לא יצא… בפעם אחרת כי אנחנו עמוסים או שיש איזה אירוע, מכאן פתאום נשים לב שלא ביקרנו כבר המון זמן ונכעס על עצמינו. לא צריך לחכות למחלה או מגפה או יותר גרוע- צריך להישאר קרובים כמה שניתן ומתי שניתן.

איך יוצרים שגרה עם ההורים? גם כשעמוסים ואי אפשר לבוא לבקר

1. שיחה קבועה- הטכנולוגיה מאפשרת לנו ליצור קשר עם ההורים והיקרים לנו בלחיצת כפתור, השתמשו בה! קבעו זמן קבוע במהלך היום לנהל שיחה עם ההורים, אין לכם זמן כל יום, נצלו את הזמן בדרך לסופר, בנסיעה למשרד, אתם כל היום בבית ועמוסים בטירוף, הקדישו יום בשבוע ושעה קבועה בה אתם מנהלים שיחה משפחתית. בשעה הזו כולם בלי יוצא מן הכלל מתפנים לדבר עם סבא וסבתא. לשאול לשלומם לספר על עצמם לענות על שאלות. יחס חם ואוהב זה בעיקר מה שהם צריכים. ואתם בתור הילדים שלהם- קבעו לפחות שיחה אחת ביום בדרך לעבודה או מהעבודה בה אתם מתקשרים לבדוק מה איתם ולספר להם מה איתכם. 2. ביקור קבוע- גם אם אתם יכולים לבקר פעם בשבוע או פעם בחודש- אל תוותרו על הביקור. גם אם הם לא יודו בזה הם מחכים לו. לכן אל תבטלו! הגיעו לביקור תמיד עם משהו נעים וטעים, הישארו יותר מעשר דקות של תשומת לב, פנו לכם לפחות שעה- ופשוט בלו איתם. אם יש איזו קורונה שמסתובבת בחוץ ומסוכן לבוא לבקר, ביקור מול החלון או מתחת לרחוב יכול להיות מתאים בסיטואציה כזאת 3. חגים ובילויים– קבעו איתם בילוי קבוע שלכם. אם זו הצגה פעם ברבעון או סרט פעם בחודש, פעילות שהיא רק שלכם שאתם גם ככה עושים והם ישמחו לעשות וביחד זו פעילות מקרבת. וכמובן בחגים אל תשאירו לבד. גם אם זה אומר להסיע ולהחזיר, גם אם זה אומר לקחת לישון אצלכם- ההתפשרות שלכם היא כלום לעומת ההתפשרות שלהם בתור הורים כשגדלתם. תמיד תזכרו שבעתיד הלא רחוק תהיו גם אתם במקומם, ותנהגו כלפיהם איך שתרצו שהילדים שלכם ינהגו כלפיכם.
טיפול סיעודי | חברות טיפול בקשישים| חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי