צור קשר!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

שמירה על אורח חיים בריא בגיל השלישי

תוכן עניינים

נכון. לאף אחד לא מובטחים חיי נצח אך כדי ליהנות מאיכות חיים ולהישאר בריא בגיל השלישי, ניתן לשמור על בריאות תקינה באמצעות צעדים פשוטים כמו אימוץ אורח חיים בריא הכולל בין היתר עיסוק בספורט, שמירה על הרגלי תזונה נכונים, עיסוק בתחביב אהוב וכן טיפוח חיי חברה. על פי מחקרים, כל אלו עשויים למנוע מחלות ולשפר את בריאותו הפיזית והנפשית של אדם המגיע לגיל השלישי.

להישאר בריא בגיל השלישי 

אם הגעת לגיל השלישי, חשוב לדעת כי בכל זמן ניתן לאמץ אורח חיים בריא ולהתחיל לעסוק בספורט בצורה המותאמת לגילך. כך משתפרים תפקודי לב ריאה ונשמרות רמות סוכר תקינות. כמו כן, פעילות גופנית ידועה בהשפעתה החיובית על מצב הרוח ומונעת מחלות כמו דמנציה ואלצהיימר. מחקרים הנערכים מפעם לפעם מראים שיפור ניכר במצב בריאותם של אנשים בגיל השלישי העוסקים בספורט כאשר אלו נמצאו בעלי בטחון עצמי גבוה יותר, אופטימיות רבה וחיי חברה עשירים.

כל היתרונות של אורח חיים בריא וספורט בגיל השלישי 

יוגה היא ענף ספורט מעולה עבור אנשים בגיל השלישי. עיסוק ביוגה נמצא כמשפר את בריאותם הנפשית והפיזית של העוסקים בה בגיל השלישי. לכל אדם העדפות משלו בנוגע לסוג הפעילות הגופנית וזו יכולה להיות מותאמת למצבו הפיזי ויכולותיו האובייקטיביות. ניתן לעסוק בריקוד, הליכה שחייה ועוד. ככל שהפעילות הגופנית תתאים לאדם העוסק בה כך יגברו סיכוייו להתמיד בה.

המתח יורד איכות החיים עולה בגיל השלישי 

בעוד אנשים רבים בגיל השלישי מאבדים מאיכות החיים שלהם עד כדי קבלת שירותי סיעוד, אחרים חיים בצורה פעילה וטובה. חוקרים גילו כי זוגיות טובה בגיל השלישי יכולה לתרום לבריאות טובה ותקינה ואריכות ימים. אך במצבים בהם הזוגיות אינה טובה גם הבריאות עלולה להיפגע. הגיל השלישי בו יש לך זמן פנוי רב הוא הזדמנות טובה לעסוק בהתעמלות למוח. זו כוללת עיסוק בתחביבים כמו קריאה, פתירת תשבצים, מקהלה, גלישה באינטרנט ועוד. כל אלו נמצאו יעילים ביותר בחיזוק הזיכרון והחשיבה ותרמו לחשיבה חיובית.

שירותי סיעוד מקצועים בתחום הגיל השלישי 

חברת תיגבור סיעוד מובילה את תחום שירותי כוח האדם בארץ ולה ארבעים סניפים בכל רחבי ישראל. תגבור מתמחה במתן שירותים סיעודיים לגיל השלישי ומציעה מענה איכותי ומקצועי בטיפול לקשישים. שירותי הסיעוד של תגבור מותאמים בצורה המיטבית ביותר לכל מטופל ומטופל על פי צרכיו ודרישותיו הייחודיות. אם יש לכם צורך בשירותים לגיל השלישי עבור אדם קרוב לכם, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי וקשוב מאחד ממומחי הסיעוד לגיל השלישי של החברה.

שירותי טיפול לקשישים - תיגבור סיעוד
בריאות בגיל השלישי
שירותי טיפול לקשישים - תיגבור סיעוד

צור קשר

מחשבון זכאות לטיפול ביתי

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חברות טיפול בקשישים | חברות סיעוד| מטפלת לקשישים

בדיקת זכאות!

תיגבור סיעוד – שירותי סיעוד בפריסה ארצית.
אנחנו מחוייבים לתת לכם וליקירכם את השירות הטוב ביותר
תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות.

בדוק עכשיו מה הסיכוי שלך לקבל זכאות לגמלת סיעוד מטעם הביטוח הלאומי